Nasze zbiorniki betonowe znajdziecie także w województwie lubelskim, to jesteśmy w stanie zagwarantować bardzo szybki transport oraz montaż zbiornika w każdej małej miejscowości. Działamy nie tylko na wsiach, ale także w dużych miastach jak Lublin, Siedlce, Płock czy Grójec. Nasza firma produkuje od ponad 12 lat szamba betonowe na ścieki, gnojowicę oraz deszczówkę.

Szambo betonowe jest odpowiednie dla różnych typów użytkowników, w tym:

  • Gospodarstwa domowe: Szamba betonowe są często stosowane w domach jednorodzinnych lub małych gospodarstwach domowych jako miejsce gromadzenia nieczystości płynnych.
  • Firmy i przedsiębiorstwa: Przedsiębiorstwa, które generują duże ilości ścieków, mogą również korzystać z szamb betonowych do ich gromadzenia i odprowadzania.
  • Obiekty komercyjne: Hotele, restauracje, ośrodki wypoczynkowe, ośrodki zdrowia i inne obiekty komercyjne mogą zainstalować szamba betonowe jako część swojego systemu odprowadzania ścieków.
  • Rolnicy: W sektorze rolniczym szamba betonowe mogą być wykorzystywane do gromadzenia i przechowywania gnojowicy oraz innych odpadów związanych z produkcją rolno-hodowlaną.
  • Budownictwo: Podczas budowy nowych obiektów, czasami konieczne jest tymczasowe zastosowanie szamba betonowego do gromadzenia ścieków, zanim zostanie podłączony do stałego systemu kanalizacyjnego.

Nasze szamba betonowe dowozimy i montujemy gratis w miejscowościach województwa lubelskiego: Lublin, Chełm, Zamość, Biała Podlaska, Puławy, Świdnik, Kraśnik, Łuków, Biłgoraj, Janów Lubelski, Opole Lubelskie, Ryki, Radzyń, Krasnystaw, Parczew, Włodawa, Hrubieszów, Lubartów, Łęczna.

Transport oraz montaż szamba szczelnego z betonu

Transport oraz montaż szamba szczelnego z betonu

Jak zamówić szambo betonowe zbiornik na deszczówkę?

Wystarczy do nas zadzwonić, ustalić jakiej pojemności zbiornik potrzebujecie oraz wyliczyć koszty transportu.

Zadzwoń: 517 158 405

Ile kosztuje nasz zbiornik?

Cena zbiornika zależy głównie od jego wymiarów. Zapraszamy do kontaktu celem ustalenia ceny szamba betonowego.

Co prócz zbiornika betonowe kupuje?

W skład zestawu wchodzi:

  • zbiornik betonowy
  • płyta betonowa wierzchnia
  • kominek betonowy
  • właz betonowy
  • płyta wierzchnia zwykła od 10 cm do 12 cm lub płyta najazdowa do 12 ton – od 14 cm do 16 cm

Jak dobrać wielkość szamba betonowego do obiektu, gdzie będzie montaż?

Pojemność szamba wyliczamy na podstawie ilości osób przebywającym w obiekcie. Średnio przyjmujemy, że średnia ilość wody zużywanej przez jedną osobę w ciągu tygodnia, nie powinna przekraczać 80 litrów.

Ile kosztuje montaż zbiornika betonowego?

Montaż szamba betonowego jest gratis, czyli wliczony w cenę 🙂

Gdzie dowozimy nasze produkty?

Zbiorniki wozimy do województw w Polsce: