Chcesz zamówić szczelne i mocne szambo betonowe? Jesteśmy także w województwie podlaskim może liczyć na kompleksowe wsparcie naszej firmy.

Nasza produkty posiadają wszelkie dokumenty niezbędne do odbioru czyli: certyfikat PZH, aprobatę ITB, certyfikat ISO9001 oraz deklarację zgodności. W celu uzyskania informacji na temat zamówienia szamba betonowego w województwie podlaskim skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Nasi eksperci czekają.

Szamba betonowe stanowią trwałe i niezawodne rozwiązanie do przechowywania ścieków. Wykonane z wysokiej jakości betonu, te zbiorniki są odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie czynników atmosferycznych, co gwarantuje ich długowieczność. Doskonała szczelność szamb betonowych zapobiega wyciekowi nieczystości, co jest kluczowe dla ochrony środowiska. Dzięki różnym dostępnym pojemnościom, szamba betonowe mogą być dostosowane do potrzeb zarówno małych gospodarstw domowych, jak i większych obiektów komercyjnych.

Ponadto, ich montaż i konserwacja są stosunkowo proste, co czyni je praktycznym wyborem do zarządzania ściekami.

Nasze szamba z betonu wyróżniają się wyjątkową trwałością, doskonałą szczelnością oraz precyzyjnym wykonaniem. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, są one odporne na uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne warunki atmosferyczne. Ich solidna konstrukcja gwarantuje długowieczność oraz bezpieczeństwo przechowywania ścieków, minimalizując ryzyko wycieków. Ponadto, nasze szamba są projektowane z myślą o łatwej instalacji i konserwacji, co sprawia, że są praktycznym i niezawodnym rozwiązaniem zarówno dla gospodarstw domowych, jak i obiektów komercyjnych.

Nasze zbiorniki betonowe dowozimy i montujemy w miejscowościach województwa podlaskiego: Białystok, Suwałki, Łomża, Augustów, Bielsk Podlaski, Zambrów, Siemiatycze, Wysokie Mazowieckie, Kolno, Mońki, Hajnówka, Grajewo.

 

Szamba betonowe podlaskie

Jak zamówić szambo betonowe zbiornik na deszczówkę?

Wystarczy do nas zadzwonić, ustalić jakiej pojemności zbiornik potrzebujecie oraz wyliczyć koszty transportu.

Zadzwoń: 517 158 405

Ile kosztuje nasz zbiornik?

Cena zbiornika zależy głównie od jego wymiarów. Zapraszamy do kontaktu celem ustalenia ceny szamba betonowego.

Co prócz zbiornika betonowe kupuje?

W skład zestawu wchodzi:

  • zbiornik betonowy
  • płyta betonowa wierzchnia
  • kominek betonowy
  • właz betonowy
  • płyta wierzchnia zwykła od 10 cm do 12 cm lub płyta najazdowa do 12 ton – od 14 cm do 16 cm

Jak dobrać wielkość szamba betonowego do obiektu, gdzie będzie montaż?

Pojemność szamba wyliczamy na podstawie ilości osób przebywającym w obiekcie. Średnio przyjmujemy, że średnia ilość wody zużywanej przez jedną osobę w ciągu tygodnia, nie powinna przekraczać 80 litrów.

Ile kosztuje montaż zbiornika betonowego?

Montaż szamba betonowego jest gratis, czyli wliczony w cenę 🙂

Gdzie dowozimy nasze produkty?

Zbiorniki wozimy do województw w Polsce: