Szamba betonowe to niezawodne rozwiązanie do gromadzenia nieczystości płynnych w gospodarstwach domowych, na terenach przemysłowych oraz w różnego rodzaju obiektach komercyjnych. Wykonane z trwałego betonu, są odporne na działanie czynników atmosferycznych oraz odporności mechanicznej. Dzięki solidnej konstrukcji są szczelne, co zapewnia bezpieczne i higieniczne warunki przechowywania odpadów. Szamba betonowe są łatwe w montażu i eksploatacji, co sprawia, że są popularnym wyborem w wielu miejscach.

Jeśli chodzi o szamba betonowe w województwie mazowieckim, to jesteśmy w stanie zagwarantować bardzo szybki transport oraz montaż zbiornika w każdej małej miejscowości. Działamy nie tylko na wsiach, ale także w dużych miastach jak Warszawa, Siedlce, Płock czy Grójec. Nasza firma produkuje od ponad 12 lat szamba betonowe na ścieki, gnojowicę oraz deszczówkę.

Nasze zbiorniki betonowe dowozimy i montujemy w miejscowościach województwa mazowieckiego: Warszawa i okolice, Radom, Płock, Siedlce, Pruszków, Ciechanów, Ostrołęka, Legionowo, Otwock, Piaseczno, Żyrardów, Mińsk Mazowiecki, Sochaczew, Wołomin, Sierpc, Żuromin, Przasnysz, Maków Mazowiecki, Ostrów Mazowiecka, Węgrów, Sokołów Podlaski, Łosice, Ożarów Mazowiecki, Błonie, Grodzisk Mazowiecki, Leszno, Grójec, Garwolin, Białobrzegi, Kozienice, Zwoleń, Lipsko, Szydłowiec, Przysucha, Mława.

Szamba betonowe transport

Jak zamówić szambo betonowe zbiornik na deszczówkę?

Wystarczy do nas zadzwonić, ustalić jakiej pojemności zbiornik potrzebujecie oraz wyliczyć koszty transportu.

Zadzwoń: 517 158 405

Ile kosztuje nasz zbiornik?

Cena zbiornika zależy głównie od jego wymiarów. Zapraszamy do kontaktu celem ustalenia ceny szamba betonowego.

Co prócz zbiornika betonowe kupuje?

W skład zestawu wchodzi:

  • zbiornik betonowy
  • płyta betonowa wierzchnia
  • kominek betonowy
  • właz betonowy
  • płyta wierzchnia zwykła od 10 cm do 12 cm lub płyta najazdowa do 12 ton – od 14 cm do 16 cm

Jak dobrać wielkość szamba betonowego do obiektu, gdzie będzie montaż?

Pojemność szamba wyliczamy na podstawie ilości osób przebywającym w obiekcie. Średnio przyjmujemy, że średnia ilość wody zużywanej przez jedną osobę w ciągu tygodnia, nie powinna przekraczać 80 litrów.

Ile kosztuje montaż zbiornika betonowego?

Montaż szamba betonowego jest gratis, czyli wliczony w cenę 🙂

Gdzie dowozimy nasze produkty?

Zbiorniki wozimy do województw w Polsce: